1. Balustrady szklane

Bezbarwne szklane balustrady łączą nowoczesną estetykę z wyjątkową trwałością i funkcjonalnością. Jest to idealne rozwiązanie dla dużych tarasów, klatek schodowych lub innych pomieszczeń zewnętrznych lub wewnętrznych. Sprawdzają się w przestrzeni domowej, biurowej oraz miejscach użyteczności publicznej.

2. Daszki szklane.

Nasze daszki są solidnymi konstrukcjami, jednocześnie nadając wrażenie lekkości. Wykorzystanie szkła sprawia, że wejście nie zostanie zacienione, chroniąc przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Nasze daszki szklane wykonujemy wyłącznie ze szkła hartowanego laminowanego. Okucia i podpory do daszków szklanych wykonujemy z najlepszej jakościowo stali nierdzewnej. Daszki szklane montowane na odciągach proponujemy wszędzie tam, gdzie wymagany jest nowoczesny i lekki design, nie odznaczający się zbytnio na tle elewacji.
Podwieszane daszki na odciągach stalowych są trwałe, bezpieczne i łatwe w montażu.

3. Podłogi szklane.

Podłoga szklana to rozwiązanie wyjątkowe – dla użytkowników odważnych i z wyobraźnią.

Podłogi szklane są idealne do zastosowania w domach i prestiżowych miejscach, gdzie przejrzystość szkła pozwala zobaczyć, co znajduje się poniżej.  Tego typu podłogi powiększają optycznie pomieszczenia oraz zapewniają izolację akustyczną, która pozwala znacznie wyciszyć odgłos kroków.

4. Schody szklane

Schody szklane to idealne rozwiązanie dla każdego nowoczesnego wnętrza.

Schody wykonane z różnej grubości ciętego szkła dają spektakularne wrażenia estetyczne oraz doskonale współgrają z elementami metalowymi, takimi jak poręcze czy stelaż schodów. Dzięki odbiciu naturalnego światła w dzień oraz zastosowania podświetlenia diodowego w nocy dają efekt rozświetlenia pomieszczenia.

Nowoczesna technologia pozwala wykonać schody szklane z bardzo mocnego szkła bezpiecznego warstwowego laminowanego foliami PVB dzięki czemu zapobiega się ugięciom w centralnym punkcie obciążenia stopnia.

5. Drzwi szklane

Najnowsze rozwiązanie łączące tradycję z nowoczesnością. Drzwi szklane dają całkiem nowe spojrzenie na aranżacje wnętrza. Produkt powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Drzwi szklane są piękne i zarazem funkcjonalne, dają nieograniczone możliwości tworzenia i realizacji własnych projektów.

Zastosowanie wysokiej jakości bezpiecznego szkła hartowanego o różnej kolorystyce i fakturze, a także specjalnych okuć i ościeżnic metalowych pozwalają Państwu na wybór najlepszego dla siebie rozwiązania w tworzeniu własnego wymarzonego wnętrza.

W naszej ofercie znajdują się drzwi przymykowe (otwierane), przesuwne, wahadłowe.

6. Kabiny prysznicowe

Szkło hartowane dzięki wysokiej wytrzymałości i szerokiej gamie produktów, a także specjalnie przystosowanym okuciom stwarza nowy standard wśród kabin prysznicowych. Innowacyjne rozwiązania, nowoczesna forma oraz różnorodność wariantów pozwoli Państwu na wybranie odpowiedniego dla siebie modelu.

Szkło w łazienkach stanowi najlepsze uzupełnienie elementów metalowych. Przeźroczystość i barwa szkła tworzą efekty niezrównanej lekkości, przestronności często poszukiwanej przez użytkowników. Dobranie odpowiedniego oświetlenia i dodatków pozwala na wydobycie całego piękna szklanych elementów. Dzięki zastosowaniu najnowszych preparatów zabezpieczających powlokę szklaną nie ma problemu z utrzymaniem czystości. Powłoka ta uniemożliwia osadzanie się kamienia i brudu, tworzy specjalną warstwę chemiczną związaną ze szkłem, która wygładza i hydrolizuje powierzchnie szkła.

7. Panele kuchenne szklane

Szklane panele kuchenne i szklane okładziny ścienne mogą być stosowane jako elementy dekoracyjne, jednocześnie chroniąc ściany przed zabrudzeniem. Łatwo je również utrzymać w czystości. Nasze panele stanowią idealnie gładką i twardą powierzchnię ściśle przylegającą do ściany, odporną na wilgoć i tłuszcz oraz nagrzewanie – czyli warunki panujące w kuchni.

Szklane panele tworzy się z płyt hartowanego szkła. Są one odporne na uderzenia i w przypadku stłuczenia rozpadają się na drobne kawałki.

Szkło wraz z odpowiednio dobranymi meblami nada pomieszczeniu elegancji.

Menu