Wysokiej jakości szkło do ogrodów zimowych

Firma Hatex Ogrody Zimowe w swojej ofercie posiada pełną gamę produktową szkła dostępną na polskim rynku. Nasze szyby charakteryzują się minimalną izolacyjnością termiczną na poziomie U=1,1. Szczególnie do zastosowań w ogrodach zimowych polecamy następujące typy zaszkleń:

 • Szyba samoczyszcząca BIOCLEN
  polecana jest głownie do przeszkleń i miejsc wystawionych na bezpośrednie działanie słońca i deszczu: okna, fasady, ogrody zimowe, przeszklenia dachów. Im szyba jest mocniej nasłoneczniona i bardziej wystawiona na działanie deszczu, tym lepiej działa funkcja samooczyszczenia. Szczególnie polecana do przeszkleń w miejscach trudnodostępnych. Nie nadaje się do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
 • Szyba CLIMAPLUS 4S
  szczególnie polecana w miejscach, gdzie słońce operuje z największą siłą – elewacje budynku od strony południowej, południowo-wschodniej i południowo-zachodniej. Idealnie nadaje się do ogrodów zimowych, nasłonecznionych okien, werand i fasad.
 • Szyby CLIMAPLUS DESIGN
  Główną zaletą szyby CLIMAPLUS DESIGN jest połączenie funkcji dekoracyjnej z gwarancją prywatności w łazienkach, kuchniach, klatkach schodowych czy budynkach położonych naprzeciw siebie. Przy zachowaniu prywatności przeszklenia tego typu zapewniają jednocześnie maksymalne doświetlenie światłem naturalnym
 • Szyby CLIMAPLUS PROTECT
  SGG CLIMAPLUS PROTECT to szyba zespolona, ktorą w zależności od budowy zapewnia rożne klasy zabezpieczenia przed włamaniem. Szyba CLIMAPLUS PROTECT ogranicza rownocześnie ryzyko zranienia odłamkami szkła w przypadku jej rozbicia oraz ryzyko wypadnięcia – w przypadku rozbicia kawałki szkła są związane folią PVB, otwór pozostaje zamknięty lub jest zminimalizowany. Ze względu na to, że standardowo szyba, ktora zapewnia funkcję ochronną jest grubsza od drugiej szyby w zestawie oraz zawiera folie PVB mającą pewne właściwości tłumienne, CLIMAPLUS PROTECT charakteryzuje się lepszymi parametrami ochrony przed hałasem. Produkty należące do gamy PROTECT filtrują większość promieni UV. Pozwalają one na maksymalną ochronę wszelkich elementów wyposażenia narażonych na płowienie pod wpływem promieni słonecznych (np. witryny sklepowe, za słony, dywany).
 • Szyby SOLAR CONTROL
  Ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń. W przypadku przeszkleń fasadowych istotne jest rownież zabarwienie szkła oraz ograniczenie przezierności szkła.
 • Szyby CLIMAPLUS EGLAS
  SGG CLIMAPLUS EGLAS jest szybą zespoloną, ktorej jedna z powierzchni może być ogrzewana elektrycznie. Efekt ten uzyskano dzięki pokryciu szkła specjalną niskoemisyjną powłoką. Jest ona wyposażona w dwie położone po przeciwnych stronach tafli elektrody, podłączone do zasilania elektrycznego. Po włączeniu do prądu powłoka przetwarza energię elektryczną w ciepło. Przy braku napięcia elektrycznego szyba SGG CLIMAPLUS EGLAS zachowuje się jak szyba o wysokich parametrach izolacji termicznej.
 • Szyby szprosowane
  W wielu przypadkach zastosowanie szprosów jest nieodzowne – nadają one budynkom niepowtarzalny charakter, pozwalają zachować podziały w oknach starszych obiektow. Posiadają dodatkowo wiele zalet: znajdują się pomiędzy szybami, nie wymagają więc konserwacji i czyszczenia, są lekkie, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, można je formować w rożne kształty (łuki, koła, łączenia pod różnymi kątami).

Firma ponadto oferuje szkło poddane dowolnej obróbce, w tym: piaskowaniu, szlifowaniu, barwieniu itp.

Korzystamy ze sprawdzonych doświadczonych dostawców, zapewniających najwyższe standardy na rynku. Do każdego typu zaszklenia dostarczamy odpowiednie atesty i aprobaty świadczące o odpowiedniej jakości zastosowanego w Państwa komfortowym ogrodzie

Menu