1. Fasady aluminiowe

Fasady aluminiowe produkowane przez nas są trwałe i solidne, charakteryzuje je duża odporność na zniszczenia i wygoda w utrzymaniu.

Stosujemy nowoczesne systemy profili aluminiowych renomowanych producentów.

Posiadają szeroki zakres przeznaczenia taki jak: obiekty biurowe, hotele, wielkopowierzchniowe,  obiekty handlowe, budynki apartamenowe, obiekty użyteczności publicznej (m.in. uczelnie, szkoły, szpitale), budynki administracji państwowej, obiekty sportowe.

Ich zaletą jest możliwość dowolnego kształtowania wyglądu obiektu. Stosowane są w nowych jak i modernizowanych budynkach. Doświetlają wnętrza obiektu światłem naturalnym. Pozwalają na zastosowania zintegrowanych elementów otwieranych. Fasady aluminiowe dają najwyższy stopień  bezpieczeństwa. Podwyższona izolacyjność termiczna i akustyczna fasady. Profile fasady lakierowane są proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

2. Zadaszenia tarasów

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zadaszenia tarasów – wraz z montażem realizowanym przez doświadczonych pracowników. Każde zadaszenie wykonywane jest na indywidualne zamówienie oraz dopasowywane jest do konkretnych potrzeb Klienta.

Zadaszenia tarasu posiadają lekką, a zarazem elegancką konstrukcję stanowiącą ozdobę domu.

Najważniejsze zadania, jakie stawiamy przed zadaszeniem tarasu, to ochrona przed deszczem, a w razie potrzeby przed słońcem, dostarczając dawki cienia w upalne dni. Musi dodatkowo stanowić skuteczną ochronę przed innymi niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi, oferując spokój i relaks na zewnątrz budynku. W ten sposób powinien służyć przez długie lata nie wymagając poprawek i ciągłej konserwacji.

3. Przeszklenia i ścianki działowe

Szklane ściany działowe są obecnie najpopularniejszym sposobem organizacji przestrzeni osobistej. Oferujemy naszym klientom duży wybór wariantów przeszkleń.

Mogą być one stosowane zarówno w biurach, sklepach i budynkach przemysłowych, jak również we wnętrzach mieszkalnych.

Do głównych zalet przeszkleń biurowych należą: możliwość tworzenia oryginalnego stylu, racjonalne planowanie powierzchni biurowej, komfort i wygoda dla pracowników. W razie potrzeby, demontaż ścianek jest szybki i łatwy. Charakteryzują się wysokim poziomem izolacji akustycznej. Istnieje możliwość wyboru różnego koloru rolet i zastosowanie ich do oddzielnych ścianek. Niewątpliwą zaletą jest szeroki wybór dodatkowych akcesoriów takich jak samozamykacze i zamki do drzwi.

Witryny aluminiowo-szklane z izolacją cieplną i akustyczną stosujemy głównie w sklepach i budynkach przemysłowych.

Ściany wykonane z profili aluminiowych i wytrzymałego szkła sprawiają, że uzyskujemy trwałe, bezpieczne i funkcjonalne strefy.

Szkło we wnętrzach mieszkalnych z funkcji głównie dekoracyjnej przeszło do roli ważnego materiału do aranżowania przestrzeni. Co więcej, wydaje się objawiać jako materiał, który przyspieszył rozwój przestrzennego kształtowania wnętrz spełniający marzenia o dowolnym dzieleniu i łączeniu poszczególnych pomieszczeń. Przekształcanie wnętrza dzięki ruchomym podziałom, znacząco podnosi jego atrakcyjność, spełniając różnorodne potrzeby użytkowe i estetyczne. Ścianki działowe ze szkła pomogą zmienić układ pomieszczeń i zyskać dodatkowe pokoje w biurze czy mieszkaniu bez kucia ścian.

Dzięki ściankom działowym w domu w łatwy sposób można stworzyć garderobę, pokój zabaw miejsce do spania, kącik do pracy, a także oddzielić kuchnię od salonu. Ścianki działowe ze szkła mogą być transparentne lub matowe, jeśli pokój ma zapewniać większą prywatność. Są tak wykonane, że można zamontować na nich żaluzje do zasłonięcia szyb. Istnieje także możliwość zastosowania drzwi uchylnych czy przesuwnych. Dodatkowo w profilach ścianek można zamontować przewody elektryczne oraz gniazdka i przełączniki. Ścianki działowe ze szkła szybko i łatwo się montuje

4. Zabudowa balkonów

Przeszklenie balkonu jest idealnym sposobem jeżeli chodzi o ochronę balkonu przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i zewnętrznymi takimi jak deszcz, wiatr, śnieg, mróz, kurz, hałas. Stanowi też idealne rozwiązanie w przypadku chęci pozyskania dodatkowej powierzchni użytkowej mieszkania. Niewątpliwą zaletą zabudowy jest możliwość korzystania z balkonu przez cały rok. Może ona również zabezpieczyć mieszkanie przed włamaniem

Dodatkową opcję stanowi zamontowanie rolet i moskitier.

5. Carport

Carport tworzy mocną i trwałą konstrukcję dla parkowanego samochodu. Dzięki tej zabudowie można uniknąć negatywnego wpływu warunków pogodowych na pojazd w ciągu całego roku. Latem carport chroni pojazd przed mocnym słońcem, które nagrzewa wnętrze, zabezpiecza lakier przed wyblaknięciem, a tapicerkę i plastikowe elementy przed szybszym utleniamiem, stanowi ochronę przed niespodziewanym gradobiciem. W okresie wiosny i jesieni osłania przed spadającymi liśćmi i szronem. Zimą chroni przed puchem snieżnym oraz zlodowaciałym śniegiem przylegającym do karoserii.

Nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu tego typu konstrukcji pozwala nam oferować wiaty garażowe według różnorodnych, nawet najbardziej skomplikowanych wzorów i projektów. Można je dobudowywać do budynków różnych rodzajów, mogą również stanowić samodzielne, wolnostojące konstrukcje. Wykonujemy Carporty na jeden, dwa lub więcej samochodów. Carport, mimo iż kojarzy się przede wszystkim z miejscem do parkowania samochodu może służyć również jako wiata na łódkę lub jacht, nie mówiąc już o motocyklach, quadach czy innych pojazdach mechanicznych.

Dużym atutem tych produktów jest ich estetyka oraz funkcjonalność.

Menu