Proces produkcji:

projekt

Zdjęcie 1. Projekt konstrukcji

produkcja

Zdjęcie 2. Cięcie i składanie profili – produkcja

montaz

Zdjęcie 3. Montaż na obiekcie.

final

Zdjęcie 4. Efekt końcowy – zielony salon

1. Ogród zimowy firmy Hatex charakteryzuje płaska wewnętrzna powierzchnia dachu.


2. Elementy nośne krokwi umieszczone są powyżej płaszczyzny szkła. Wszelkie łączniki, zakończenia rynny oraz krokwi wykonane są w formie odlewów, co jest rozwiązaniem niespotykanym wśród innych systemów ogrodów zimowych.


3. W systemie dachowym możliwe jest uzyskanie dużej różnorodności kształtów i form: od prostych, jednospadowych do skomplikowanych o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu. Możliwe jest to dzięki szerokiej gamie systemowych akcesoriów połączeniowych i wykończeniowych.


4. Podstawowym elementem części dachowej ogrodu zimowego są krokwie. Stosuje się krokwie o różnych przekrojach w zależności od wymaganej nośności, która uwarunkowana jest przyjętymi obciążeniami klimatycznymi, rodzajem wypełnień oraz rozmiarami dachu. Uzyskanie dużych rozpiętości dachu możliwe jest dzięki zastosowaniu profili wzmacniających wprowadzanych do krokwi. Systemowe profile oświetleniowe zaklikiwane bezpośrednio do krokwi umożliwiają proste wykonanie instalacji oświetlenia Państwa ogrodu zimowego.


5. Do niewątpliwych zalet naszego sytemu należy rozwiązanie ukrytego odwodnienia płaszczyzny dachu. Woda odprowadzana jest z rynny przez słupy nośne ogrodu bezpośrednio do przygotowanego drenażu.


6. W ścianach dachu możliwe jest stosowanie całej gamy systemów okiennych i drzwiowych. Funkcjonalnością wyróżniają się drzwi przesuwne oraz harmonijkowe, pozwalające na uzyskanie dużych powierzchni otwarcia.

Menu