Weranda, czyli dodatkowe pomieszczenie znajdujące się przy wejściu do domu, to nie tylko element sceny z amerykańskiego filmu. Tę klimatyczną przestrzeń możesz mieć także przy swoich czterech kątach – z naszą pomocą!

W ofercie naszej firmy znajdziesz przydomowe werandy drewniane. Przykryte dachem, oszklone lub nie, w kształcie prostokąta lub kwadratu – to zależy od Ciebie i konstrukcji Twojego domu. Z przyjemnością opracujemy dla Ciebie projekt zabudowy werandy.

werandy
werandy2

Wybierając nasze werandy:

  • Zapewniasz sobie nieporównywalny wypoczynek na świeżym powietrzu.
  • Wybierasz jakość wykonania i bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.
  • Zyskujesz dodatkową przestrzeń do pracy czy do spotkań towarzyskich, a Twoje dzieci – do zabaw.
  • Tworzysz wizytówkę własnego domu, która przecież tak wiele o nim mówi.

Zastosowanie werandy jest zależne wyłącznie od Ciebie. Tam zdrzemniesz się po męczącym dniu w pracy. Napijesz się kawy i zjesz śniadanie w letni, sobotni poranek. Przeczytasz ulubioną książkę albo posłuchasz muzyki. Co tylko zechcesz. O każdej porze roku.

Zabudowy werandy wykonujemy z drewna zaimpregnowanego, który zabezpiecza ją przed owadami, wilgocią, grzybami czy pleśnią. W ten sposób dbasz o zdrowie i nie narażasz swojej rodziny na szkodliwe czynniki z zewnątrz.

Meble drewniane czy metalowe? Rośliny klasyczne czy egzotyczne? Kolory ciepłe czy zimne? Jeśli wciąż masz wątpliwości, co do czego będzie pasować, z chęcią pomożemy Ci w urządzeniu Twojej wymarzonej werandy.

Spersonalizowany element Twojego domu

Wiemy, jak ważną część domu stanowi weranda . Dbamy o to, by była spójna z jego architekturą oraz Twoim zmysłem estetycznym.

Dokładne wykonanie, które zachwyca...

...I jest podstawą werandy, która cieszy każdy zmysł. Piękno i wysoka jakość – u nas masz to wszystko.

Wygoda montażu

Aby odjąć Ci kolejne zmartwienie, utworzyliśmy kilka grup montażowych pracujących w określonym systemie. Możesz odetchnąć i zająć się innymi, ważnymi sprawami. Znamy się na tym, więc zostaw to nam!

Masz jakieś pytania? Chcesz poznać szczegóły?

Nic prostszego – napisz lub zadzwoń do nas!

Menu