hatex1
hatex2

Kim jesteśmy?

Hatex Ogrody Zimowe to firma z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu systemowych aluminiowych ogrodów zimowych:

  • przydomowych oranżerii
  • zabudowy balkonów
  • zabudowy tarasów
  • zabudowy basenów
  • zabudowy werand

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi projektantami, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Każdy ogród zimowy jest jedyny w swoim rodzaju, idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Posiadamy własny, w pełni profesjonalny park produkcyjny, dzięki czemu wytwarzane przez nas ogrody zimowe oferujemy w konkurencyjnych cenach przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania i używanych materiałów.

W swojej ofercie posiadamy wszelkie systemowe konstrukcje aluminiowe na potrzeby firm i klientów indywidualnych. Każda z konstrukcji jest projektowana, produkowana i montowana przy zachowaniu najwyższych standardów. Oranżerie firmy Hatex Ogrody Zimowe objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym

Estetyka

Stosowany przez nas system dachów posiada wyjątkowe możliwości statyczne, co daje wiele możliwości formowania unikalnych kształtów. Brak elementów przykręcanych daje możliwość uzyskania wyjątkowo estetycznego efektu końcowego – całą konstrukcję stanowi jeden stabilny odlew.

Termoizolacja

Nasze ogrody standardowo wyposażone są w tzw. „ciepłe ramki”, które dają niesamowite korzyści w termoizolacji. O szczegóły pytaj naszego doradcę technicznego.

Profesjonalny montaż

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zestandaryzowaliśmy system pracy grup montażowych.

Menu