Wyobraź sobie: na dworze zimno i ciemno. Krople deszczu uderzają o szyby. Ale Tobie to nie przeszkadza, bo siedzisz sobie w pomieszczeniu pełnym pachnących, zielonych roślin, słuchasz ulubionej muzyki i popijasz aromatyczną herbatę. To nie jest scena z filmu. To rzeczywistość!

Proponujemy Ci rozwiązanie w postaci pięknych ogrodów zimowych. To zabudowa tarasu przynależące do Twojego domu, w którym odpoczniesz jak nigdy dotąd. Jeśli masz dzieci, one również docenią jego obecność – to w końcu kolejne pole do zabaw!

ogrodyzimowe
ogrodyzimowe2

Co zyskujesz, decydując się na nasz ogród zimowy?

  • Oranżerię, która doda Twojemu domowi charakteru.
  • Oazę spokoju i relaksu.
  • Miejsce, w którym możesz przebywać przez cały rok.
  • Zdrowie i optymizm – ogród zimowy na tarasie z zielonymi roślinami działa korzystnie na stan ciała i ducha.
  • Dodatkowe źródło ciepła Twojego domu w okresie zimowym.

Pamiętaj o dodatkach!

Aby Twoje oranżerie były jeszcze doskonalsze, nie zapomnieliśmy o dodatkach: markizach, czyli osłonach zewnętrznych chroniących Ciebie i Twoją rodzinę przed nadmiernym słońcem w upalne dni; systemach sterowania elektronicznego, np. wentylacji i klimatyzacji; odpowiednim rodzaju oszklenia; wszelkich ozdobieniach i okuciach.

Ogród tylko Twój

Chcemy, aby wykonany przez nas ogród zimowy był całkowicie Twój i tylko Twój. Z tego względu przygotowaliśmy wiele możliwości jego wyglądu, które możesz dowolnie ze sobą łączyć. Do Twojego wyboru pozostaje jego system (Modern lub Victorian), liczba i rodzaj okien (np. okna aluminiowe) oraz drzwi, formy bryły (14 rodzajów form nazwanych jak kamienie szlachetne), typ wentylacji, kolor, rodzaj materiału (aluminiowe ogrody zimowe, drewniane ogrody zimowe) itd. – szczegóły poznasz, zamawiając darmową wycenę. Przygotujemy dla Ciebie wstępny, indywidualny projekt ogrodu zimowego. Chcesz jednak wiedzieć więcej? Zapoznaj się z cennikiem ogrodów zimowych.

Ważne wyposażenie

Wiesz już, że dbamy o ogrody zimowe od strony technicznej. Jednak to, co znajduje się w ramach ich wyposażenia to także kwestia dla nas priorytetowa. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę egzotycznych roślin oraz świetnych jakościowo mebli rattanowych. Palmy, figi, pomarańcze czy oliwki? Co tylko sobie zamarzysz. Te elementy świetnie komponują się zwłaszcza w przypadku ogrodów zimowych z drewna.

Indywidualizm

Oranżerie projektujemy nie dla domu, ale dla ludzi. Dbamy o to, by były takie jak Ty i idealnie odzwierciedlały Twoją osobowość.

Wykonanie

Precyzja i materiały świetne jakościowo są bazą dla naszej późniejszej kreatywności. Piękne i dobre – takie są właśnie nasze ogrody zimowe.

Komfort

Zależy nam na bezstresowej, przyjemnej współpracy. Nie zaprzątaj sobie głowy montażem czy doborem np. kwestii technicznych – albo zrobimy to za Ciebie, albo chętnie Ci w tym pomożemy.

Chcesz mieć swój ogród zimowy?

Chcesz poczuć wszystkie korzyści płynące z zabudowy tarasów na własnej skórze? A może pragniesz poznać ceny ogrodów zimowych? Skontaktuj się z nami!

Menu